Mitu märkimisväärsete funktsioonid maailmas on süvendustööd laevastik

Esiteks, viimastel aastatel on ülemaailmne trend süvendaja laevastiku laevade üldiselt on suured. Seisuga veebruar 2016, tragi olemasolevate laevastike 2270.2 英 kuni 28,4% keskmise tonnaaži 1768.2 brutotonni 2005 keskmise laeva kogumahutavus.

Teiseks süvendaja laevastiku kontsentratsioon on suur, jaotus on väga killustatud, sadama ja kohalike süvendamine töövõtja omanik.

Kolmandaks peab põhjasüvendi suhteliselt suur potentsiaalne plaaster. Üldiselt süvendaja üldise lammutamise perioodil umbes 35 aastat. Praegu maailmas on laevastiku, süvendustööd vanus üle 35 aastat vana jõuti 766, seal on suur ajakohastada vajadustele.

Praegu Hiina omanik omab laevastiku põhjasüvendi 289. Võrdluseks, Hiina süvendamine turu erilist, on peamiselt piirkondliku süvendustööd piirkonnas sadamate ja veeteede süvendamise teenuste vähem konkureerivad üksteisega. Kuigi veetee halduse eri piirkondades viimastel aastatel on muutunud Department of transportation's avalike institutsioonide riigiettevõtete, ka pärast eraldamist sadama valdaja sadama ja sadama teinud äriühingu, kuid Hiina süvendamine turu struktuur on muutunud palju.