Kulla kaevandamise masinad

Toote üksikasjad

Qingzhou Julong keskkonna Technology Co., Ltd. toodab ja müüb erinevate uuenduslike kullakaevandustes seadmetega. Meie gold mining tehnika on ehitatud töötab 24/7.Julong on projekteerimisel ja ehitamisel usaldusväärne kulla eraldamine ja kaevandamise seadmed üle 20 aasta. Julong kulla kaevandamise masinad on edukalt eksporditud üle 15 riikides, Aasias, Aafrikas, Lõuna-Ameerikas ja Euroopas.


Kõik Julong kulla kaevandamise masinad on lihtsalt kasutatavad ja kõrge kasuteguriga ja taaskasutamise määrad kuld 2 tolline tükid alla 1 micron gold ore. Kõrge taaskasutamise määra, usaldusväärsust ja liikuvuse eraldi Julong teistest konkurentidest gold mäetööstuses.


Julong kulla kaevandamise masinad nii kasutamist jõgedest või maal. See võib saada mitte ainult kulla, vaid ka teiste metallide jõgi, näiteks stannum, plii, tsingi, stibium, teemant. Erinevate kaevandamistehnoloogiad on saadaval vastavalt kliendi nõuet, nagu kuld Tsentrifuug, kõikumine renni, panning lüüsi, kulda koguda rohtu ja vaip, jigger, loksuti, amalgamator.


Kulla kaevandamine masin kasutavad peamiselt liiva piirkonnas, eriti kaldal jõe või kuiv jõesäng. Gold mining süvendaja kasutatakse enamasti jõgede või järvede, mis kaasavad kaevandamine ja valides funktsioone. Julong kulla kaevandamise masinad tavaliselt sisaldab olulist Toitmissüsteem, materjali sõelanalüüsi süsteemi, kulla eraldi süsteemi, nende töötlemise süsteem, vesi hankinud süsteemi ja hankinud elektrisüsteem.

Küsitlus