Hiina on tähtsaim turg kaevandamise seadmed

30. oktoobril näitusel 16. China International kivisöe kaevandamise tehnoloogia ja seadmete Saksamaa inseneri Föderatsiooni (VDMA) kaevandamise Association, toimunud pressikonverentsil kohtumisel kaevandamise Assotsiatsiooni juhatuse liige Juergen Peschke ütles Hiina on üks tähtsamaid kaevandamise seadmete tootjate turulepääsu, Saksamaa on Hiina suuruselt teine tarnija kaevandamine.

20 aastat tagasi, Saksamaa tuginedes Saksamaa Hall näitusel Näita Viimane "Saksamaa tootmis" seadmete kaevandamine. Nüüd, näitus on muutunud Hiina, ja isegi suurim kaevandamise tööstuse sündmus Aasias. Saksamaa tootjad on pühendunud kasutades selleks vähem sütt või muude mineraalide saavutada säästva kasutamise tõhusam tootmine. Need tehnoloogiad toovad meie elu "rohelise kaevandamise".

Maa-alune kaevandus- ja tehnoloogia, hoidmaks edendamine kaevandamise tehnoloogia. Ettevõtete ja kaevandamise seadmed Assotsiatsiooni VDMA asutaja reguleerimiskomisjoni arutada kaevandamise tehnoloogia areng, edendada Saksamaa Ülikooli koostöö teadusuuringute valdkonnas, mis aitab väikese ja keskmise suurusega tootjad parandada tehniline mäetööstusega seotud valdkondades.