Sadama süvenduslaev liiva / muda puhastamiseks

Sadama süvenduslaev liiva / muda puhastamiseks
Toote üksikasjad

Cutter Suction Dredger mudel: JLCSD500
Põhimõõtmed
(1) Maks. Süvendamise sügavus 16,0 m
(2) Väljundi kaugus 1500 m
(3) Veevool 3500 m3 / h
Pontoon
(1) Pikkus 18,0 m
(2) Laius 3,3 m
(3) Sügavus 2,0 m
Külg-pontoonid
(1) Pikkus 28,0 m
(2) Laius 2,2 m
(3) Sügavus 2,0m
Süvenduspump
(1) Made Shijiazhuang Pump
(2) Mudel 450WN
(3) Veevool 3500 m3 / h
Põhimootor
(1) Tootja Cummins
(2) Nimivõimsus pöörete arvuga 895KW @ 1800 RPM
(3) Summa 1 komplekt
Lõikur
(1) Tüüp Kroon
(2) Juht Hüdrauliline mootor
(4) Läbimõõt 1700 mm
(5) Lõikelaagri võimsus 170 kW
Redel Vints
(1) Liinitõmbamine 80 KN
(2) Liinikiirus 0-20m / min
(3) Traadi suurus Φ20mm
(4) Juht Hüdrauliline mootor
Kiikvints
(1) Liinitõmbamine 60 KN
(2) Liinikiirus 0-20m / min
(3) Traadi suurus Φ20mm
(4) Juht Hüdrauliline mootor
Spuds
(1) Summa 2 tk
(2) Juht Hüdrauliline ram


1). Qingzhou Julongi keskkonnatehnoloogia Co., Ltd. on süvendustööstuse tootja ja eksportija, kuid mitte ainult äriühing. Sellisel juhul saame tagada toodete kvaliteedi, tarneaja ja müügijärgse teeninduse. Parem hind on alati saadaval.

2). Kohandatud kujundused tehakse klientide projektinõuete alusel. Meie insenerid on kogenud laevade konstruktsioone juba aastaid. Koostöö Hiina juhtivate laevaehitusinstituutide ja kutseõppeasutustega aitab meil tagada disaini kvaliteedi.

3). Kõik Julongi süvendajad on ehitatud kvalifitseeritud töötajate poolt ja kontrollitud rangelt, et tagada kõrge kvaliteet ja vastupidavus. Iga valmistatud süvendaja testitakse enne tarnimist täielikult, veendumaks, et see toimib klientidele sujuvalt.

4). Parimaid detaile kasutatakse kaevandajatele, nagu näiteks maailmakuulsad Cumminsi mootorid, Shijiazhuangi pumbad, Hangzhou käigukastid, Simens PLC juhtimissüsteem.

5). Hüdraulikasüsteem on üks kõige olulisemaid lõikurite süvendustööde osi. Lõikepea, redeli vints, pöörlevad vintsid, spud- või spudelveo juhivad hüdraulilised mootorid, mis tagavad suurema efektiivsuse ja vastupidavuse. Tuntud kaubamärke kasutatakse teiste hüdrauliliste osade jaoks, nagu hüdraulilised torud, hüdraulilised pumbad, hüdraulilised ventiilid.

6). Kaevurid on demonteeritavad. Nii saab neid kergesti lahti võtta ja kokku panna. Seega on see mugav maantee-, raudtee- või veetranspordi jaoks.

7). Projekti saidile saadetakse professionaalsed insenerid, et aidata klientidel kaevurite paigaldamisel, kasutuselevõtmisel, katsetamisel ja käitajate koolitamisel.

8). Julongi lõikuri süvendustööde põhiosad on kõik imporditud või imporditud osade kogum, nii et ostja saab varuosad kergesti osta, nagu Cumminsi mootor, Shijiazhuangi pump, Siemens PLC juhtimissüsteem, Schneider või Omron elektrisüsteem.


Küsitlus