Hüdrauliline kõrgtehnoloogilist madala hinnaga eraldaja äraveo süvendaja

Hüdrauliline kõrgtehnoloogilist madala hinnaga eraldaja äraveo süvendaja
Toote üksikasjad

1). Qingzhou Julong keskkonna Technology Co., Ltd. on süvendaja tootja ja eksportija, kuid lihtsalt kaubandusega. Sellisel juhul saame garanteerida toodete kvaliteedile, kohaletoimetamise aeg ja müügijärgne teenindus. Ka paremat hinda näidatakse alati saadaval.

2). kohandatud disainilahenduste valmistatud kohta customersand #39; projekti nõuded. Meie insenerid on kõik laeva disaini palju aastaid. Koostöös Hiina juhtiv laeva projekteerimise instituudid ja kolledžid professionaalne aitavad meil tagada projekti kvaliteet.

3). Julong põhjasüvendi ehitatud oskustööliste ja rangelt kontrollida, et tagada kõrge kvaliteedi ja vastupidavuse. Iga lõpetanud süvendaja testitakse täielikult enne sünnitust veendumaks, et see toimib sujuvalt klientidele tarnitud.

4). parimaid osi kasutatakse põhjasüvendi, nagu maailma kuulus Cummins mootorid, Shijiazhuang pumbad, Hangzhou käigukastid, Siemens PLC kontrollisüsteemi.

5). hüdrauliline süsteem on üks tähtsamaid osi eraldaja äraveo põhjasüvendi. Lõikur pea, redel Vints, kiik, vintsid, spud või spud vedu on ajendatud sõltuvalt materjalidest suuremat tõhusust ja vastupidavust. Tuntud kaubamärkide kasutatakse muud hüdraulilised osad nagu hüdrovoolikuid, hüdraulilised pumbad, hüdraulika ventiilid.

6). põhjasüvendi on dismountable. Tuleb lahti võtta ja kokku panna lihtsalt. Seega on otstarbekas veoks maanteel, raudteel või vett.

7). sellised insenerid saadetakse projekti saidi külastajad, paigaldamise, kasutuselevõtmise, nõuda testimise põhjasüvendi ja ettevõtjate koolitus.

8). Julong eraldaja äraveo põhjasüvendi peamised osad on kõik tempermalmi või imporditud osade nii, et ostja saab osta vaba osad kergesti, Cummins mootori Shijiazhuang pump, Siemens PLC kontrollisüsteemi, nagu Schneider või Omron elektrisüsteem.Märkus:

Julong firma alati toota põhjasüvendi standard parameetritega ette et tarneaega lühendada. Nüüd on kolm lõikur imemise põhjasüvendi eri mudelid laos valmis kättetoimetamiseks. Tahked liiva väljundi erinevad 200m 3/h 700m 3/h ja tarneaeg võib olla võimalikult kiiresti 15 päeva.


Tere tulemast Julong firma põhjasüvendi kontrollimiseks.


Küsitlus