Hiina jõe järve kiltkanali desilting-süvendusmasin müügiks

Hiina jõe järve kiltkanali desilting-süvendusmasin müügiks
Toote üksikasjad

Põhjasüvendajaid kasutatakse sageli setete (muda) süvendamiseks kanalites, jõgedes, lahtrites ja sadamates. Muda desilting-süvendustööline võib töötada peaaegu pidevalt süvendamise ja setete (põhiomaterjalide) pumpamise kaudu väljajuhtimise torujuhtme kaudu määratud paigalduspiirkonnale.


Omadused:

1. - Käi stabiilselt, pulgad ja tugijalad tasakaalustamiseks

2 .-- Kõrge efektiivsusega sukeldusmudapumba ja lõiketerade ühendusseadmed, mis tagavad suurel määral suspensiooni (umbes 25%)

3. - Hüdrauliline ülekanne, kerge ja paindlik töö

4 -. Kasutada võib suletud kanalil, madalatel aladel, tööstuslikus tiigis, reservuaaris, kus teised maastikukandjad ei saa töötada

5. - Põikkaldega tulede olemasolu on tagamaks pidevat tööd maksimaalse efektiivsuse saavutamiseks

6 .-- Peamine komponent nagu mootor, pump ja hüdraulikasüsteem on vastu võetud rahvusvaheline kaubamärk


Võtmeosad

1). Täispea

Ühe lõikurpea jaoks on 5 tera, ühe teraga varustatud 5-7 hambaid. Siin on materjal Cr. kergesti kandmiseks. Lõikepea juhitakse hüdraulilise mootoriga; lõiketeraga laagris on määrdeainekinnitusmoodulid.

Lõike mootor on hüdrauliline väikese kiiruse ja suure pöördemomendi raskeveokite disain. Lõikuri mootor on paigaldatud redeli otsa lõikuri esiosale. Mootori kaitsmiseks liiva, kivide ja prahi tagajärjel tekkiva kahju eest on ette nähtud spetsiaalne kate. Kate saab hõlpsalt kontrollida ja hooldada.


2) .Hüdraulikavedukid

Redeli majutamiseks on üks tõstevintsid põhjapontooni esiküljele, mis on paigaldatud jäigale vundamendile. Vints on hüdrauliliselt juhitav läbi vintsi konstruktsioonis asuva reduktori. Vintsil on ketaspidur, mis aktiveerub automaatselt rõhu languse korral. Vints on juhtimiskabiinist ja tal on üks kindel kiirus.

Redeli külgtõste jaoks on kaks vintsi peamise pontooni esiküljele, mis on paigaldatud jäigale vundamendile. Vints on hüdrauliliselt juhitav läbi vintsi konstruktsioonis asuva reduktori. Vintsil on ketaspidur, mis aktiveerub automaatselt rõhu languse korral. Vintsi käitatakse juhtkabiinist ja on muutuva kiirusega.


3) .Hüdro-süsteem

Hüdraulikaseade on jõe järve kanalisõli kõige olulisemad osad, mis on destiling-süvendaja . Hüdraulikasüsteemi nõuded on väga suured ja ranged; see on kogu kanali desileting süvendaja peamine arter. Külgvedurvagunid, tõsteseadised ja süvendustööriistade otsajuhid on hüdraulilised mootorid.


4) .Meie pump (Warman tehnoloogia)

Tõstepump on kõrge kulumiskindlusega valtspinki ja vagunitest, mis on paigaldatud raskeveokitele ja kõrge kvaliteediga rull-laagritele.

Töörattaga on varre külge kinnitatud trapetsikujulised otsikud, mis asuvad võlli otsas. Võlli tihendus on veega jahutatud tihendus, mida saab pärast kulumist pikendada. Töörattaks on spetsiaalne kahekordse kumerusega labadega kõrge kasuteguriga töökindlus ja optimeeritud tööiga, mida katsetatakse laboris ja süvendajatena. Tööratas kinnitatakse võllile trapetsikujulise keerme abil, mis on töödeldud otse tiiviku rummilt.

Pumba korpus on varustatud suure võimsusega ja kulunud tööiga, mis on optimeeritud nii laboris kui ka süvendusmasinate pardal. Pumba vooderdised on valmistatud kõrge kulumiskindlusega materjalidest ja paksust seinapaksusest, et maksimaalselt ära kuluda. Valtsikaaned on valmistatud valmistatud terasest, mis on vajaduse korral jäigad ja masinat korpuse ja vooderdiste jaoks sobivad.


5). Dekorraan ja hüdrauliline õlilõikur

Liivapumba kõrval asuv kraana on teatud tüüpi tõsteseade koos konsooliga ning seda kasutatakse peamiselt liivapumba parandamisel ja kuluvate osade asendamisel.

Hüdraulikaõli silinder, mida tavaliselt kasutatakse puuride tõusmiseks või langemiseks, et aidata süvendaja liigutamisel. Võimsust pakub hüdrosüsteem.


6) .Operatsioonikabiin

Pesumasin on varustatud juhtimiskabiiniga, mis tagab hea nähtavuse ja ohutu jõudluse kahe lukustatava ukse ja esiosa tõttu. Ja süvendustööde kabiin on varustatud puhata tooliga, konditsioneeriga, müra on väga madal, sobib pikaks tööajaks. Madala silla läbimiseks ja maanteetranspordi hõlpsaks juhtimiseks saab ruumi eemaldada.
Küsitlus