Hiina 18-tolline hüdrokanali imemise süvendusseadmed

Hiina 18-tolline hüdrokanali imemise süvendusseadmed
Toote üksikasjad

003_副本.jpg

(1). Põhimootor

Iga lõikuri imemise süvendusseade on varustatud järgmise maailmatasemel diselmootoriga, nagu näiteks Cummins, Caterpillar, DEUTZ, MAN-WMW, Weichai ja nii edasi, mida on võimalik garanteerida müügijärgse teenindusega kogu maailmas. Kliendid saavad valida mis tahes üks vastavalt nõuetele!

(2) .Digipingupump (parimad pumpad Hiinas)

Jõevõtupuuride süvendusseadmete pumba kõrgefektiivsus on valmistatud kulumiskindlast valtspinkist ja vagunitest, mis on paigaldatud raskeveokitele ja kõrge kvaliteediga rull-laagritele. Töörattaga on varre külge kinnitatud trapetsikujulised otsikud, mis asuvad võlli otsas. Võlli tihendus on veega jahutatud tihendus, mida saab pärast kulumise lõppu asendada. Töörattaks on spetsiaalne kahekordse kumerusega labadega kõrge efektiivsuse ja kulumise eluea optimeeritud katsetamine laboris ja süvendustööde pardal. Tööratas kinnitatakse võllile trapetsikujulise keerme abil, mis on töödeldud otse tiiviku rummilt.

Pumba korpus on kujundatud suure efektiivsusega ja kuluva elueaga, mis on optimeeritud nii laboris kui ka süvendusmasinate pardal. Pumba vooderdist valmistatud kõrge kulumiskindlusega materjalid ja paks seina paksus, et maksimaalselt ära kuluda.

(3)

Lõike mootor on hüdrauliline väikese kiiruse ja suure pöördemomendi raskeveokite disain. Lõikuri mootor on paigaldatud redeli otsa lõikuri esiosale. Mootori kaitsmiseks liiva, kivide ja prahi tagajärjel tekkiva kahju eest on ette nähtud spetsiaalne kate. Kate saab hõlpsalt kontrollida ja hooldada.

(4). Hüdrovihvedelad

Redeli majutamiseks on üks tõstevintsid põhjapontooni esiküljele, mis on paigaldatud jäigale vundamendile. Vints on hüdrauliliselt juhitav läbi vintsi konstruktsioonis asuva reduktori. Vintsil on ketaspidur, mis aktiveerub automaatselt rõhu languse korral. Vints on juhtimiskabiinist ja tal on üks kindel kiirus.

(5) .Suuratavad hüdraulikavedurid

Pöörake redeli külge kaks tugevat vundamenti paigaldatud pontooni esiküljel kaks vintsi. Vints on hüdrauliliselt juhitav läbi vintsi konstruktsioonis asuva reduktori. Vintsil on ketaspidur, mis aktiveerub automaatselt rõhu languse korral. Vintsi käitatakse juhtkabiinist ja on muutuva kiirusega.

(6) .Spud lift hüdrosilindrid

Iga pihustiga pihusti tõstejõu silinder on varustatud teraskaabliga, mis tõstab kobarat ja tõstab ümber. Iga balloon on pearõngaga ühendatud pontooniga. Silinder hoiab vertikaalselt silindrihoidja abil, võimaldades silindri vaba liikumist. Iga silindri ülaosas on spiidi tõstekaabli juhtimiseks ette nähtud kett.

(7) .Spuds

Põhjasüvendaja liigub vaheldumisi kiikude kihist. Hüdraulikasilindri abil tõstetakse spudsid.

(8). Hüdrauliline süsteem

Kõik komponendid, välja arvatud süvenduspump, on hüdraulilised jõuallikaga hüdraulilised jõuallikad. Hüdraulilised pumbad käitatakse ja töötavad abiseadme (hüdrauliline) mootor. Hüdrauliline käitamisseade järgneb: lõiketeradade juhtimine, treppade vedurvedrustus, külgvintside kettad, pihustite tõsturid.

Küsitlus