Hiina Julongi amfiibleeritud multifunktsionaalsed süvendajad

Hiina Julongi amfiibleeritud multifunktsionaalsed süvendajad
Toote üksikasjad

1. Üldine sissejuhatus

Julongi amfiibsed multifunktsionaalsed süvendajad on projekteeritud pontoonide ja radadega, mida saab kasutada nii maal kui ka veealadel. Selle võib varustada lägapumba, ämbri, umbrohutõrje, reha ja kahvli kogumisega. Eesmärgid on liiva kaevamine, umbrohu lõikamine, läga pumpamine, umbrohu kogumine jne.

两栖船

2. Julong Cutter vaakumtragerite parameetrid
Pontooni pikkus 6m
Pontooni laius 2,8m
Pontoni kõrgus: 1,8m
Mustand: ~ 1,3m
Töösügavus: 4m
Raja laius: 60cm
Sõidu tüüp: Hüdrauliline mootor
Mootori võimsus: 80KW
Kõik need parameetrid on vaid viitamiseks. Pakume masinat vastavalt teie erinevatele nõudmistele.


3. Julongi süvendajate põhijooned

- Kvaliteedi kontroll

Julongi süvendusmasinate põhikomponendid on kõik tuntud kaubamärgid nii kodu- kui välismaal, näiteks Cummins, Weichai ja Schneider jne, mis tagavad tõhususe ja tööea.

- moodulstruktuur

Pontoonid ühendatakse ülitugeva poldiga. Selle kambakujulise konstruktsiooni abil saab selle varustuse tagada mooduli struktuuriga ning selle saab hõlpsalt transportida ja kokku panna.

- keskkonnakontseptsioon

Salongis võetakse kasutusele uus keskkonnakaitsematerjal, millel on heliisolatsiooni ja soojuse säilimise eelised ning mis võib töökeskkonda tõhusalt parendada.

- lühike tarneaeg

Julong valmistab töökojas mitmesuguseid süvendajate põhikomponente, nagu diiselmootor, süvenduspump ja lõikuripea, mis võib tarneaega tunduvalt lühendada.


4. Meie ettevõte

Qingzhou Julong Environmental Technology Co, Ltd, mis asub Qingzhous, Shandongis, Hiinas, on umbes 30-aastase kogemusega süvendajate, veeloomade umbrohutraktorite, kaevandusmasinate ja nendega seotud toodete professionaalne tootja ja pakkuja. JULONG pakub elutsükli täisteenust, sealhulgas projekteerimist, tootmist, müüki ja müügijärgset teenindust.

Suurepärase tehnoloogiameeskonna abil saame vastavalt klientide soovidele kujundada ja toota kvaliteetseid süvendajaid ja muid masinaid. Meie tooted on kuulsad hõlpsa käitamise, usaldusväärse jõudluse, odavate kulude ja pika tööea poolest. Siiani on JULONG pakkunud masinaid ja teenindanud kliente enam kui 30 provintsis Hiinas ja enam kui 60 riigis Aafrikas, Lähis-Idas, Okeaanias, Lõuna-Ameerikas, Lõuna-Aasias ja Kagu-Aasias.


5. KKK

EI. 1): Kas Julong on tehas või edasimüüja?
Julong on originaalne tootja, kellel on oma tehas (mitte vahendaja)
Kõik süvendajad, veeloomade umbrohukombainid ja kaevandusmasinad toodetakse Julongis. Nii saab Julong pakkuda paremat hinda, kõrgemat kvaliteeti ja tagatud elukestvat tuge igale tootele ja igale kliendile.
EI. 2): Kas Julong saab iga ostja projekti järgi kujundada?
Meil on projekteerimise, tootmise, paigaldamise ja käitamise jaoks professionaalne meeskond. Kui teie projektivajadus ja nõuded on meile saadetud, teevad meie professionaalsed insenerid vastavalt kohandatud disaini ja esitavad teile kõige sobivama ostuplaani ja projektisoovitused.
EI. 3): Kui pikk on garantiiaeg?
Kõigile Julongi masinatele antakse üheaastane (kaksteist kuud) garantii. Lisaks üheaastasele garantiile tagatakse ka müügijärgse teeninduse eluiga.
EI. 4 ): mis on tarneaeg?
Tarneaega teavitatakse vastavalt kujundusele. Kohaletoimetamise aja lühendamiseks toodab Julong alati eelnevalt mitmeid populaarseid süvendajaid ja veeloomade umbrohutraktorit / veeloomade prügikäärid ja muid masinaid.
EI. 5): Kas paigaldamist ja koolitust pakub Julong?
Jah. Julong saadab kutselised ja kogenud insenerid ostja projekti saidile, et pakkuda täielikku paigaldust, testimist, kasutuselevõtmist ning käitamise ja hoolduse alast koolitust.
EI. 6): Millist teavet on vaja süvendaja jaoks?
Süvendaja kavandamisel on oluline järgmine põhiteave.
- tootmisvõimsus
- süvendamise sügavus
- Lossimiskaugus
- pinnase tüüp
- projekti seisukord (veelaine, tuuleolud jne)
EI. 7): Millist teavet on vaja veeloomade umbrohutraktori / vesikeskkonna skimmeri kujundamiseks?
- Kärbitava või kogutava umbrohu / materjalitüüp
- Lõikamise / kogumissügavus
- Lõikamise / kogumise laius
- laadimismaht
- projekti seisukord (veelaine, tuuleolukord jne)

Küsitlus