Amfiibsed multifunktsionaalsed süvendajad veeteede puhastamiseks ja liiva süvendamiseks

Amfiibsed multifunktsionaalsed süvendajad veeteede puhastamiseks ja liiva süvendamiseks
Toote üksikasjad

1. Üldine sissejuhatus

Julongi kahepaiksed multifunktsionaalsed süvendajad on konstrueeritud pontoonide ja rööbasteedega, mida saab kasutada nii maal kui ka veealadel. See võib olla varustatud läga pumbaga, ämbriga, umbrohi lõikuriga, rake ja kahvli kogumisega. Eesmärgiks on liiva kaevandamine, umbrohu lõikamine, läga pumpamine, umbrohu kogumine jne.


2. Julongi lõikuri süvendustööde parameetrid
Pontooni pikkus 6m
Pontooni laius 2,8m
Pontooni kõrgus: 1,8 m
Mustand: ~ 1.3m
Töösügavus: 4m
Raja laius: 60cm
Sõitmise tüüp: Hüdrauliline mootor
Mootori võimsus: 80KW
Kõik need parameetrid on vaid viited. Me võime masinat pakkuda vastavalt teie erinevatele nõuetele.


3. Julongi süvendajate peamised omadused

- Kvaliteedi kontroll

Julongi süvendustööde põhikomponendid on kõik tuntud kaubamärgid nii kodu- kui ka välismaal, nagu Cummins, Weichai ja Schneider jne, mis suudavad tagada tõhususe ja tööelu.

- Modulaarne struktuur

Pontoonid on ühendatud suure tugevusega poldiga. Selle konstruktsiooniga saab seda seadet tagada moodulite konstruktsioonile ning seda saab kergesti transportida ja kokku panna.

- Keskkonnakontseptsioon

Kabiin võtab kasutusele uue keskkonnakaitse materjali, millel on heliisolatsiooni ja soojuse säilitamise eelised ning mis võimaldab töökeskkonda tõhusalt parandada.

- Lühike tarneaeg

Julong valmistab töökotta mitmesuguseid süvendusmasinate põhikomponente, nagu diiselmootor, süvenduspump ja lõiketerad, mis võib oluliselt lühendada tarneaega.


4. Meie ettevõte

Qingzhou Julong keskkonna Technology Co, Ltd asub Qingzhou, Shandong, Hiina, on üks professionaalne tootja ja teenuse pakkuja süvendajad, vee umbrohi harvesterid, kaevandamise masinad ja nendega seotud toodete umbes 30 aastat kogemusi. JULONG pakub täielikku elutsükli teenust, sealhulgas projekteerimist, tootmist, müüki ja müügijärgset teenindust.

Suurepärase tehnoloogia meeskonnaga saame projekteerida ja valmistada kvaliteetseid süvendustöid ja muid masinaid vastavalt klientide soovidele. Meie tooted on tuntud lihtsa kasutamise, usaldusväärse jõudluse, madala hinna ja pika tööeaga. Seni on JULONG pakkunud masinaid ja teenuseid klientidele üle 30 provintsi Hiinas ja üle 60 riigi Aafrikas, Lähis-Idas, Okeaanias, Lõuna-Ameerikas, Lõuna-Aasias ja Kagu-Aasias.


5. KKK

EI. 1): Kas Julong on tehas või edasimüüja?
Julong on originaaltootja, millel on oma tehas (mitte vahendaja)
Kõik süvendid, veekogude koristusmasinad ja kaevandamise masinad on toodetud Julongis. Seega võib Julong pakkuda paremat hinda, kõrgemat kvaliteeti ja tagada igale tootele ja kliendile eluea toetamise.
EI. 2): Kas Julong võib kujundada iga ostja projekti järgi?
Meil on professionaalne meeskond projekteerimiseks, tootmiseks, paigaldamiseks ja kasutamiseks. Kui teie projektivajadus ja -nõuded meile saadetakse, teevad meie professionaalsed insenerid kohandatud disaini ja annavad teile kõige sobivama ostukava ja projektiettepanekud.
EI. 3): Kui kaua on garantiiaeg?
Kõigi Julongi masinate jaoks antakse üks aasta (kaksteist kuud) garantii. Lisaks üheaastasele garantiile tagatakse eluaegne müügijärgne teenindus.
EI. 4 ): Mis on tarneaeg?
Tarneaega teavitatakse vastavalt disainile. Kuid selleks, et lühendada tarneaega, toodab Julong alati mitmeid populaarseid süvendusmasinaid ja vee-umbrohi harvesterit / vee prügikastreid ja muid masinaid.
EI. 5): Kas paigaldamist ja koolitust pakuvad Julong?
Jah. Julong saadab professionaalsed ja kogenud insenerid ostja projekti saidile, et pakkuda täielikku paigaldamist, katsetamist, kasutuselevõttu ja koolitust operatsiooni ja hoolduse kohta.
EI. 6): Millist teavet on vaja süvendustööde jaoks?
Süvendaja kujundamiseks on oluline järgmine põhiteave.
- tootmisvõimsus
- süvendussügavus
- tühjenemise kaugus
- pinnase tüüp
- projekti seisukord (vee laine, tuule seisund jne)
EI. 7): Milline teave on vajalik vee-umbrohi kombaini / vee prügikasti konstruktsiooni jaoks?
- lõikamine või kogumine
- lõikamine / kogumise sügavus
- Lõikamine / kogumise laius
- laadimisvõimsus
- projekti seisukord (vee laine, tuule seisund jne)


015

012

Küsitlus