Julong keskkonna Technology Co. Ltd asub Qingzhou City, Shandongi provints, kõrgtehnoloogia ettevõte keskendub investeeringute, konsultatsioon, projekteerimine, tootmine, kooste- ja juhtimise keskkonnakaitse projektidele ja seadmete rohkem kui 20 aastat projekteerimisel ja valmistamise kogemust.


Julong on loonud tööstusuuringute akadeemiliste koostöö Jiangsu laeva projekteerimise Instituut, Shandong Ülikooli ookeani Ülikooli Hiina jne. Tänaseks on Julong saanud mitmeid varaliste intellektuaalomandi õiguste, 13 siseriiklike patentide, 2 teadus- ja tehnoloogiasaavutused, mis jõudis juhtiv rahvusvahelisel tasandil üks saavutus, mis saavutas Hiina riikliku Kõrgtase. Julong on arvestatud era teaduslike ja tehnoloogiliste munitsipaalettevõttes ja suurepärane innovatiivne ettevõte. Esimene teadusuuringute Center of vetes keskkonnasõbralikuks sõbralik tehnoloogia asutati Julong ja Julong ka teinud kindlaks municipal inseneri tehnoloogia uurimiskeskus ja inseneri labor.


Kahel väljal tootmine ja teenuseosutamine vetes keskkonnakaitse seadmete, tegeleb Julong kolm tööstusharudes, sealhulgas uurimistöö, arendamine ja tootmine, seadmete montaaži ja kasutuselevõtmise ja turustamine ja müügijärgne teenindus. Julong tooted on eksporditud üle 50 riigid ja Kagu-Aasia, Ida-Aasias, Lõuna-Aasia, Lõuna-Ameerikas, Oceania, Aafrikas ja Ida-Euroopa aladele. Tooted on muutunud tunnustamist ja toetada klientidelt nii kodu- kui välismaal tingitud Julong's juhtiv tehnoloogia, professionaalne valmistamise kogemus, suurepärane seadmete kvaliteedi ja terviklikkuse Management.


Julong edaspidi kõige paremini luua maailmakuulsa brändi vetes keskkonnakaitse valdkonnas. Tere tulemast Julong uurimise, kontrollkäigu ja tehnikat suhtluseks.